Zabawne świąteczne zajęcia do zrobienia z Twoją rodziną

Apartamenty na wynajem Wrocław

Prawdopodobnie spędziłeś miesiące odliczając dni, aż stało się społecznie akceptowalne wykonywanie wszystkich tych świątecznych i zimowych zajęć, które tak bardzo kochasz: składanie ulubionego wieńca, kupowanie zabawnych prezentów do upadłego. Teraz, gdy wreszcie nadeszła twoja ulubiona pora roku, nie marnuj jej! Wykorzystaj w pełni swój sezon świąteczny dzięki naszej liście najlepszych świątecznych zajęć dla dzieci i dorosłych. Wyszliśmy daleko poza „przygotuj świąteczne menu” i „udekoruj swój dom”

Twórz własne kartki świąteczne.

Kilka odcisków kciuka przekształca te zwykłe białe kartki w prawdziwe arcydzieła. To rzemiosło, które każdy może opanować.

Zieleń: Używając zielonego atramentu, stempluj kciuki i naciśnij na karton, aby zrobić liście. Dodaj jagody i ułóż łuk czerwonym markerem, a łodygi zieloną farbą akwarelową.

String Lights: Stempluj kciuki w różnych odcieniach linków. Użyj czarnego cienkopisu, aby narysować sznurek łączący światła.

Stado reniferów: Stempluj kciuki brązowym atramentem i naciśnij na pustą kartę. Użyj cienkich markerów, aby narysować poroże, oczy i nosy.

Zrób ozdoby z masy solnej.

Ten prosty przepis na ozdobę z masy solnej DIY jest świetny dla dzieci w każdym wieku (to znaczy, że dla Ciebie też, Mamo).

*** Generowanie leadów ***

Spędź dzień kreatywny ze swoimi dziećmi.

Jest tak wiele uroczych świątecznych rękodzielniczych zajęć dla dzieci, że Twoje maluchy będą się świetnie bawić podczas tworzenia. Możesz trzymać je w domu jako ozdobę świąteczną, używać podczas świątecznej kolacji jako ozdobę stołu lub dzieci mogą podarować je rodzinie i przyjaciołom.

Twórz własne ozdoby choinkowe.

Nadaj swojej choince własny akcent, tworząc razem ozdoby.

Zobacz świąteczny chór lub orkiestrę.

W okresie świątecznym można wziąć udział w wielu wydarzeniach związanych z muzyką. Niezależnie od tego, czy chcesz zobaczyć wielkie występy, takie jak Orkiestra Transsyberyjska, czy wziąć udział w lokalnym chórze lub koncercie świątecznym, istnieje niezliczona ilość występów muzycznych, które zapewnią Ci świąteczną radość, jakiej pragniesz.

Wybierz się na łyżwy z rodziną.

Niezależnie od tego, czy masz na myśli romantyczną randkę, czy zabawne popołudnie z dziećmi, jazda na łyżwach nigdy nie jest złym pomysłem. W rzeczywistości niektóre z ulubionych świątecznych wspomnień możesz stworzyć na lodzie!

Przygotuj koktajl z ajerkoniaku.

Zaproś znajomych na przytulną noc i popijaj drinka! 

*** it investments ***

Załóż swój ulubiony tandetny świąteczny sweter.

Zbierz przyjaciół i rodzinę na brzydką świąteczną imprezę na sweterkach, aby każdy mógł pochwalić się swoimi zabawnymi znaleziskami.

Wyślij list do Świętego Mikołaja.

Bo nie tylko dzieci chcą trochę świątecznej magii.

Zawieś jemiołę w każdych drzwiach.

Zapomnij o tym, że ładnie wygląda! Wykorzystamy każdą wymówkę, by okryć pocałunkami naszych bliskich — nawet jeśli wprawia to w zakłopotanie dzieci.

Czat wideo ze znajomym lub krewnym spoza miasta.

Poświęć kilka minut, aby życzyć dalekiemu przyjacielowi lub członkowi rodziny bardzo wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Przeczytaj także: Joga podczas podróży

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *